Hvis du har Ewido kan du automatisk få den opgraderet til AVG Anti-Spyware. Den er også god mod trojanske heste
På mandag lancerer vi en rigtig god firewall, så kan du vente et par dage vil det være en fordel, med mindre du ønsker en af de gratis Comodo eller ZoneAlarm.
BitGuard findes desværre ikke mere. De der stadig har licens til den kan køre den tiden ud og en lille test jeg lavede for nylig viser at den stadig er i særklasse.
hej igen igen jeg har reinstaleret mit ati grafik men det vil stadig ikke update den spør efter en deiver der heder VGA. kender i den og hvor kan man finde den. mvh hhb
det med bundkort chipsen det hjalp.
jeg har også scanet med en der heder 1cleaner der finder en fil som den ikke vil slette di.exe.843b18c.ini. jeg har prøvet at finde den og der var en den i temp filer som er slættede men 1c mener stadik at den er der selv om søg ikke kan finde den. ?er der en måde til at finde filer på og se deres værdig for min pc. mvh hhb
Prøv at slå “Vis skjulte filer” til og se om du så kan finde den, 1click må have givet dig en sti til hvor den ligger - se om du, via stifinder, kan se den så.
det er en fil der ligger under usb i DirektX Diagnostic Værktøjer
jeg er i kontakt med lexmark for at finde en fejl på en printer jeg ikke kunde instalere.
hvor lang tid levering er der på den firewall jeg her købt eller har jeg misforstået noget med hensyn til at i ville sende den.
der er et problem med min usb igen det er min verbatim der når jer indsætter den bliver ved med at bede om at gennem føre en biled udskrivning er det noget i har høret om før og i såfal hvad kan jeg gøre ved det. mvh hhb
hvor lang tid levering er der på den firewall jeg her købt eller har jeg misforstået noget med hensyn til at i ville sende den.
Du købte Kaspersky Antihacker den 20.11 kl. 19.28. Vi leverede den 20.11 kl. 22.12. Hurtigere kan vi ikke gøre det. Hvis du ikke har set den endnu så venligst kig i dit yahoo-spamfilter. Der ligger den.
Det giver mig lejlighed til at nævne at før man sender en e-mail til Spywarefri og fortæller at man ikke har fået sin kode så kig lige efter i spamfiltret. I 9 ud af 10 tilfælde ligger det der. I 1 ud af 10 tilfælde skyldes det at du har en TDC-konto. TDC vil gerne have at vi hjælper deres brugere som de ofte henviser til os, men TDC er ikke så hjælpsomme den anden vej. De mener at koder som kommer fra Spywarefri er spam. Endnu et bevis på at man aldrig nogensinde skal lade sin internetudbyder styre hvad der er spam og hvad der ikke er spam.